Lamina & E-Max
hollywood smile

Bu yöntem ile gülüşlerinizde; estetik açıdan muhteşem bir görünüm ve kalıcı beyazlık yakalayabilirsiniz. Dişlerinizde minimum seviyede aşındırma yada hiçbir aşındırma işlemi gerekmeden yapılan Lamina Veneer veya E-Max ismi verilen uygulama, daha estetik görünümlü dişlere kavuşmanızı sağlayabilmektedir. Bu işlem; dudaklarınızı, gülüşünüzü ve baştan aşağıya yüzünüzü değiştiren, yüz hatlarının tamamen ortaya çıkmasını sağlayan bir işlem olarak düşünülebilir.

Hastalarımızla iletişim halindeyken, kişilerin isteklerinin tam anlamıyla yerine getirilmesi en temel önceliklerimiz arasındadır. Operasyon öncesi ve operasyon sonrasında hastalarımızla iletişim halinde olup bu süreci mutlulukla tamamlamaktayız.

Lamina & E-Max
uygulama aşamaları

Lamina yöntemi uygulamasından önce ilk olarak fotoğrafınız çekilecek, çene yapınız ve diş yapınız ortaya çıkarılacaktır. Aynı zamanda alınan ölçüler ile beraber modelleme (Mockup) yapılacaktır.

Kişilerin yüz, dudak ve diş oranları doğrultusunda, ultra teknoloji sistemleri kullanılarak bir tasarım uygulanacaktır. Bu duruma göre ideal diş formu ve boyutları belirlenmiş olacaktır. Sonraki aşamada elde edilen veriler, yani kişinin ilk fotoğrafları ile sonrasında elde edilen elektronik veriler teknisyene ulaştırılmaktadır.

Alçı modeller ile hastanın dişlerinin prototipleri hazırlanmaktadır. Prototipler hazır olduğunda kişiye uygulanması ile hastanın sonuç olarak nasıl bir görünüme kavuşacağı belli olmaktadır. Bütün bu işlemler sadece 7 gün içerisinde gerçekleşmektedir. Oldukça kısa bir sürede yepyeni bir gülüşe sahip olabilirsiniz.

Lamina & E-Max
uygulama aşamaları

Hollywood Smile çok düzenli ve sıralı dişler için yapılmaktadır. Tam anlamıyla bir diş hekimi sanatıdır. Gülüş tasarımı için diş hekimine başvurulduğunda ilk olarak ağız ve diş sağlığının ne durumda olduğunu diş hekiminin tam olarak anlaması gerekmektedir. Bu nedenle, diş hekimi, dişlerin estetik tasarıma uygun olup olmadığını ölçümler ve değerlendirir. Değerlendirme sonrası doğru tedavi planı oluşturulur.

İşlemi gerçekleştirecek olan diş hekimimiz, işlem hakkında detaylı olarak sizi bilgilendirmektedir. Ek olarak; gülüş tasarımını yapacak olan hekimimiz, adım adım yapması gereken tedavileri planlar. Çünkü, doğru bir planlama ve tedavi ile herkes istediği gülüşe sahip olabilir. YEG Clinic sayesinde Hollywood smile ile istediğiniz gülüş artık hayal değil.

Bununla birlikte;

 • Kişinin yüz hatları,
 • Cinsiyet,
 • Yaş,
 • Gülüşün simetrisi,
 • Dişlerin sıralanış biçimleri ile diş renkleri,
 • Dudak yapısı,
 • Dişetlerinin durumları

gözlemlenerek, kişinin yüz hattı geometrik açıdan değerlendirilir. Yüz hatları estetik bir gülüş için dişlerin hangi formda olması gerektiği konusunda değerli bilgiler sunmaktadır.

Kadın ve erkeklerde gülüş tasarımı farklılık göstermektedir. Çünkü anatomik farklılık bulunmaktadır. Kadınların yüz hatlarının geçişleri yumuşaktır. Erkeklerin ise yüz hatları kadınlara göre daha keskin olabilmektedir. Ayrıca kadınlar yüz yapısına göre çene ucu, alın, burun olarak erkeklere göre farklı görünümlere sahiptir.

Diş Sağlığı Hizmetlerimiz

Değişimi görmek için mavi ikonu sağa/sola kaydırın

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK ALIN

  Copyright 2022 by YeG Clinic. All rights reserved.

  Copyright 2022 by YeG Clinic. All rights reserved.