Rinoplasti
burun estetiği

Burun estetiği ülkemizde ve dünyada en sık uygulanan estetik operasyonudur.

Günümüzde popülaritesi oldukça artan Rinoplasti; YEG CLINIC doktorları tarafından güvenle ve ağrısız bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Piezo Cerrahisi
nedir?

Piezo makinesi sayesinde burun kemikleri milimetrik ölçümler yaparak işlem yapmaktadır. Bu yöntem kişinin cilt yapısına göre değişiklik gösterse de, burun kemikleri etrafındaki yumuşak dokulara zarar vermediği için şişlik ve morluk gerçekleşmez.

Piezo makinesi kullanılan ameliyatlarda burun daha zarif ve doğal hatlara sahip olmaktadır.

Hastalarımızla iletişim halindeyken kişilerin isteklerinin tam anlamıyla yerine getirilmesi en temel önceliklerimiz arasındadır. Hem operasyon öncesi hem de operasyon sonrasında hastalarımızla iletişim halinde olup bu süreci beraber tamamlamaktayız.

Rinoplasti (Burun Estetiği)
nedir?

Rinoplasti burun dış şeklini yeniden şekillendirme işlemidir. Burun yapısından memnun olmayan, kemik ve kıkırdak eğriliği olan, nefes alma sorunu yaşayan kişilere yapılmaktadır.

Rinoplasti (Burun Estetiği Sonrası Ağrı
olur mu?

Burun estetiği sonrasında hastaların belirgin bir ağrı şikâyeti olmamaktadır. Basit ağrı kesicilerle giderilebilecek boyutlarda ağrılar olmaktadır.

Rinoplasti (Burun Estetiği) Ne Kadar
sürer?

Hastanın burun ve cilt yapısına göre operasyon süresi değişiklik göstermektedir. Operasyon yaklaşık 2-3 saat kadar sürer. Revizyon ameliyatlarında süre biraz daha uzamaktadır. 3-4 saat civarında sürmektedir.

Rinoplasti (Burun Estetiği) Sonrası İstirahat
süresi?

Burun estetiği sonrası hastalar en fazla 1 gün hastanede misafir edilir ve kontrollü bir şekilde dinlendirilir. Hastalar iyileşme süreci olan 1 hafta içerisinde dolaşabilir, çok ağır olmayan, yormayan yürüyüşler yapabilir. Yurtdışından misafir ettiğimiz birçok hastamız ameliyattan 1 gün sonra 4-5 günlük iyileşme sürecini turistik geziler ile değerlendirmektedir.

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK ALIN

    Copyright 2022 by YeG Clinic. All rights reserved.

    Copyright 2022 by YeG Clinic. All rights reserved.