Kadın/Erkek
kaş ekimi

Kaş ekimi işlemi, istenildiği gibi şekil verilebilen kalıcı, doğal kaşlar sağlamaktadır. Yüzümüzdeki ifadede gözlerimizin ve kaşlarımızın önemi baz alındığında, kaşlarımızla ilgili problemlerin bizi ne kadar etkileyebileceği ortadadır. Günümüzde kadınların daha bakımlı olmaları ve güzellik adına çeşitli hizmetler almaları bazen beklenmedik sorunlara yol açmaktadır. Bunlar ağırlıklı olarak kaş kontürü ve kalıcı makyajdır.

Kaş Ekimi
kimlere uygulanabilir?

Bu teknikler, kaşların hızlı ve geri dönüşü olmayan bir şekilde dökülmesine neden olabilir. Bunun yanında psikolojik faktörler, sağlık sorunları için alınan ilaçlar ve tedaviler kaş kaybına neden olabilir. Kaşlarını kalınlaştırmak ve şeklini değiştirmek isteyenler tarafından, kaş ekimi; tercih edilen bir işlem haline gelmiştir.

Hem erkek hem de kadınlara uygulanan, fakat kadınlar tarafından yoğun talep gören bir operasyon haline gelmiştir.

Kaş Ekimi
nasıl uygulanır?

FUE tekniğiyle birlikte lokal anestezi altında 2-3 saat içerisinde kaş ekimi gerçekleştirilir.

Donör bölgede, başın iki kulak arasında kalan bölümünde gerektiği kadar saç kökü alabilmek adına küçük bir alan kısaltılır ve mikro motor kullanılarak mikro greftler alınır.

Kaş ekimi için tek saç mikro greftlerine ihtiyacımız olduğu için alınan foliküler üniteler 1 saç greftine bölünür.

Kaşlar arasındaki boşluğa göre 200 ila 600 saç grefti yeterli olacaktır. Ekim sonrası süreç, saç ekimi ile aynıdır.

Ekilen kaşlar bir ay boyunca dökülebilir. Operasyondan 3 ay sonra kaşlar çıkmaya başlayınca, parmak uçlarınızla kaşların çıkış yönüne masaj yapmanız, yönünün şekillenmesinde etkili olacaktır. Süreç 6-8 ayda tamamlanır.

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK ALIN

    Copyright 2022 by YeG Clinic. All rights reserved.

    Copyright 2022 by YeG Clinic. All rights reserved.